Lezingen & presentaties

baas-ziekenhuis-02

Regelmatig worden de medewerkers van BeBright gevraagd voor lezingen en presentaties, of het begeleiden van bijeenkomsten als dagvoorzitter, debatleider of presentator. Door een breed pallet aan expertises beschikken onze sprekers over uitgebreide kennis met betrekking tot trends & ontwikkelingen binnen de domeinen zorg & welzijn, wonen, financiële dienstverlening en overheid.

Onze sprekers

 

Spreker boeken?

Karin Rutgers

Office manager
+31(0)30 888 79 27
karin.rutgers@bebright.eu


Medewerkers-thumb_PhilipIdenburg_190x135

Philip J. Idenburg

philip.idenburg@bebright.eu

Expertises

  • Strategie & innovatie
  • Trends & ontwikkelingen in de zorg
  • Curatieve zorg
  • Langdurige & ouderenzorg
  • Wonen
  • Retail

Maurits Verweij

maurits.verweij@bebright.eu

Expertises

  • Trends en ontwikkelingen in langdurige & ouderenzorg
  • Zorgvastgoed

Ellis Boerkamp

ellis.boerkamp@bebright.eu

Expertises

  • Visie & strategie

  • Langdurige- & ouderenzorg

  • Regionale communities

Daniel Mogendorff

daniel.mogendorff@bebright.eu

Expertises

  • Innovatie (management)
  • Trends en ontwikkelingen in zorg & welzijn

Irene Mommers

irene.mommers@bebright.eu

Expertises

  • Voeding & gezondheid

Vivian Dekkers

vivian.dekkers@bebright.eu

Expertises

  • Trends en ontwikkelingen in zorg & welzijn
  • Quantified self

Maartje Baede

maartje.baede@bebright.eu

Expertises

  • Trends en ontwikkelingen in wonen